LIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens Megfigyelés
Márkák: LIONSHEE Áru kódja:10003727
G-coins
Szerezze meg
G-coins
Szállítás innen:
Menyiség: Készleten
Szállítás:
Kosárba Vásárlás most
1
Hivatalos eladó
14 napos visszaküldési és visszatérítési jog
1-2 év garancia
Fizetés:
Ármegfelelés
Nagykereskedés
Vámok
Szállítás:
Németország
Válassza ki a kívánt szállítási módot
Szállító cég Várható kézbesítési idő Szállítási költségek
Megbízható szállítási partnerek: még több
0 Termék(ek) kosárhoz lett(ek) adva
Kosár megtekintéseVásárlás folytatása
Vásároljon együtt és sporóljon
Kiválasztott: 0
=
Főbb jellemzők
Erőteljes és sokoldú
2000 W-os kimeneti teljesítményt biztosít, ideális lakossági, kisipari és kereskedelmi használatra, széleskörű kompatibilitással, kiváló gyenge fényviszonyok melletti teljesítménnyel és rugalmas rendszerkialakítással.
Nagy hatékonyság és teljesítmény maximalizálása
Tartós és Megbízható
IP67 védelemmel készült, amely stabil és megbízható működést biztosít még zord környezetben is.
Intelligens felügyelet és vezérlés
Biztonság és kompatibilitás
Támogatja a 60V maximális egyenfeszültséget és a 15A bemeneti áramot, teljesen kompatibilis a mainstream PV modulokkal.
Könnyű telepítés és hosszú élettartam
LIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens MegfigyelésLIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens MegfigyelésLIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens MegfigyelésLIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens MegfigyelésLIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens MegfigyelésLIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Csúcshatékonyság, IP67 Vízálló, Wi-Fi Intelligens Megfigyelés
Specifikáció
Általános
Márka: OROSZLÁNSZÍN
Típus: Napelemes inverter
Modell: LS-L2000M
Specifikáció Javasolt PV-modul teljesítménye: 280W-650W
Indítási feszültség: 20V
MPPT feszültségtartomány: 28V–55V
Max.Bemeneti feszültség: 60V
Max. Bemeneti áram: 15A × 4
Max.DC rövidzárlati áram: 19A
MPPT-k száma: 4
Névleges kimeneti teljesítmény: 2000W
Névleges kimeneti feszültség: 230V
Kiterjesztett kimeneti feszültség tartomány: 184V–253V
Névleges kimeneti áram: 8,7A
Névleges frekvencia / tartomány: 50 Hz / 45–55 Hz
Teljesítménytényező: >0,99 (alapértelmezett)
Teljes harmonikus torzítás (THD): <3%
Max. Egységek ágonként: 3
Csúcshatékonyság: 96,0%
CEC hatékonyság: 95,5%
Statikus MPPT hatékonyság: 99,5%
Éjszakai energiafogyasztás: <50mW
Környezeti hőmérséklet tartomány: -40℃ ~ +65℃
Védettség: IP67
Hűtés: természetes konvekció (ventilátor nélkül)
Leválasztás típusa: nagyfrekvenciás transzformátor
Kommunikáció: Wi-Fi
Energiagazdálkodás: Solarmon Online Platform
Garancia: 10 év garancia
Súly és méret A termék súlya: 7 kg
Csomag súlya: 8 kg
Termék mérete (H x Sz x Ma): 31,2x30,1x4,3 cm
Csomag méret (H x Sz x Ma): 52x47x6 cm
Csomag tartalma
1 x Mikro inverter
1 x 5m AC kimeneti kábel (EU szabvány)
1 x Felhasználói kézikönyv
Vásárlói fotók
Legyen az első, aki képet tölt fel a termékről!
Vásárlói videók
Legyen az első, aki videót tölt fel a termékről!
Vásárlói vélemények
0-ből5
Véleményírás
5 csillag
0%
4 csillag
0%
3 csillag
0%
2 csillag
0%
1 csillag
0%
Törlés
Mutassa mindet
Mutassa mindet Képek Videók
Minden csillag
Minden csillag 5 csillag 4 csillag 3 csillag 2 csillag 1 csillag
Legrelevánsabb
        Kérdések és Válaszok
        Támogatás és Firmware
        Tudj meg többet
        LIONSHEE LS-L2000M 2000W Mikroinverter, 4 MPPT, 230V Kimenet, 96% Cs&#250;cshat&#233;konys&#225;g, IP67 V&#237;z&#225;ll&#243;, Wi-Fi Intelligens Megfigyel&#233;s